Düğün Organizasyonu

 Salon düğün organizasyonu ile şıklığın ve konforun birleştiği görkemli bir düğün organizasyonu sizleri bekliyor. Her zevke uygun salon düğün organizasyonunu en ince ayrıntısına kadar planlayarak kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz. Pırıltı Darıca Organizasyon olarak düğün sahiplerinin üzerindeki ağır yükü alarak düğün organizasyonunun başından sonuna kadar bütün ayrıntılarla ilgileniyoruz. Sizler özel anlarınızın mutluluğunu doya doya çıkarırken profesyonel ekibimiz masa düzenlemeden catering hizmetine, gelin çiçeğinden yer volkanlarının ateşlenmesine kadar bütün olay akışını takip eder. Salon düğün organizasyonu kapalı mekanlarda yapıldıkları için hava şartlarından etkilenmez, yağmurda yağsa karda yağsa dört mevsim kesintisiz organizasyona devam edilir. Salon içerisi kışın sıcakken yazın serinletilir, bu sayede tamamen düğüne konsantre olabilirsiniz. Salon düğünü organizasyonunda süslemeler ve ekipmanlar salonun büyüklüğüne göre şekillenmektedir. İhtişamlı süslemelerle göz alıcı bir salon düğünü organizasyonu isteyebileceğiniz gibi sade ama şık bir tarz da isteyebilirsiniz. Deneyimli ekibimizin hayal gücü ile sizlerin isteklerinizi harmanlayarak farklı salon düğünü konseptleri hazırlıyoruz.

Salon düğünü organizasyonlarında düzen faktörü ortaya çıkar. Düğün salonunun içini gereksiz malzemelerle dolmadan, aşırı renklerle boğmadan şık ve göze hitap eden düzenlemeler önemlidir. Bu nedenle AR-GE ekibimiz düğün salonunu inceleyip sizlerinde tercihlerini göz önüne alarak düzenleme planı yapar. Bu sayede hafızalardan unutulmayacak düğün organizasyonu hızlı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Salon Düğün Organizasyonu Senaryosu

Düğün organizasyonunun yapılacağı salonun genişliğine göre senaryolar değişmektedir. Farklı konseptlere sahip senaryolardan birine göz atalım. Mutluluğu ve heyecanı yüzlerinden okunan gelin ve damat düğün salonun kendilerine özel olarak yapılan yürüyüş yolundan alkışlar eşliğinde giriş yapar. Çiçek ve kandillerle süslenen yürüyüş yolunda çiftimizin adımlarıyla senkzonize bir şekilde yer volkanları ateşlenmeye başlar. Diğer tarafta altı kişilik müzik grubu gelin ve damadın sevdiği şarkıyı ortama uygun ezgilerle çalmaya başlarlar. Çiftimiz salonun ortasına doğru yürümeye devam ederken gelinin uzun duvağını melek kanatları takmış beyaz elbiseli iki küçük kız çocuğu tutarak minik adımlarla onları takip eder. Salonun ortasına geldiklerinde renkli ışıklar azaltılarak hafif loş ortam sağlanır ve müzisyenler dans müziğini çalmaya başlarlar. Heyecanları hiç dinmeyen çiftimiz ilk dans etmeye başlarlar.

Bu sırada ekibimiz davetlilerle ilgilenmekte, çocuk misafirlerle ise salonun her yerine dağılan çizgi film maskotları ilgilenmektedir. Catering ekibimiz mutfak kısmında davetliler için ikramları hazırlamakla meşgullerdir. Çatal-bıçaklar, bardaklar ve tabaklar parlatılarak masalara düğün organizasyonuöncesinde itinayla yerleştirilir. Lezzet ve görsel açıdan zengin olan ikramlar servis tabaklarına alınır. Siyah pantolon, beyaz gömlek, papyon ve önlüğüyle şık bir bütünlük oluşturan servis elemanları davetlilere ikramlar servis etmeye başlarlar. Ses ve ışık sisteminden sorumlu ekibimiz ise müzikle senkronize bir şekilde ışığın yoğunluğunu ayarlamaktadır. Diğer ekibimiz ise özel anları renklendirecek yer volkanları ve ışık şelalelerini ateşlemektedir.

İzmir Organizasyon ekibi sizin omzunuzdaki yükü alarak bütün ayrıntılarıyla düğün planlamasını yapar ve kusursuz bir salon düğünü organizasyonugerçekleştirir. Siz ise hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzün mutluluğunu kesintisiz yaşarsınız.

Salon Düğünü Organizasyonunda İhtiyaç Duyulan Hizmetler

 • Işık Sistemi ve Ses Sistemi
 • Müzisyen ve DJ Temini
 • Sahne Sistemi Temini
 • Masa ve Sandalye Temini
 • Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları
 • Havai Fişek Gösterisi
 • Barkovizyon Temini
 • Nikah Masası Temini
 • Catering Hizmeti
 • Profesyonel Kameraman ve Fotoğrafçı Temini
 • Animasyon Hizmeti
 • Servis Elemanı Hizmeti
 • Süsleme Hizmeti (Balon, tül, kumaş, çiçek…)

Salon düğün organizasyonunun yapılacağı mekanın genişliği, bahçeye açılan kapısının olup olmadığı, taban yüksekliği gibi etmenler hizmetleri farklılaştırmaktadır. Örneğin seçilen düğün salonunun bahçeye açılan kapısının olması ve ya dışarıyı izleyebilecek geniş camların olması durumunda, güvenlik açısından açık havada ateşlenen havai fişek gösterisine geniş yer verilir. Tamamen kapalı bir düğün salonu ise yer volkanları ve ışık şelalelerine daha çok yer verilir. Salon düğünü organizasyonu sizin istekleriniz göz önüne alınarak organize edilir bu nedenle yukarıda sayılan hizmetler ve daha fazlası profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilir. İsteklerinizi hayal gücü ve deneyimimizle birleştirerek gerçeğe dönüştürelim. google.com