•  Bay – Bayan Servis Personelleri ; Banket, kongre, seminer gibi organizasyonlarda görevlendirilmektedirler.
  • Vip  Servis Personelleri ; Özel kutlama, davet, kokteyl, dernek yemekleri gibi organizasyonlarda görevlendirilirler.
  • Barmen & Barmaid ; Davet ve organizasyonlarda organizasyonun içeriğine uygun içecek servisi ve özel sunumlar yapmaya yetkin personellerden seçilerek görevlendirilirler.
  • Host & Hostes ; Lansman, fuar, davet ve organizasyonlarda temsil edecekleri firmanın yerli ve yabancı misafirlerini en iyi şekilde karşılayıp, yönlendirme yapabilen personellerden seçilerek görevlendirilirler.
  • Mutfak Ekibi ; Eğitimlerini tamamlamış deneyimli, lisanslı aşçı, aşçı yardımcıları (soğuk bölümü, sıcak bölümü, vb.), yardımcı mutfak personelleri içerisinden görevlendirilirler.

Personel havuzumuz istikrarlı, prezantabl, düzgün diksiyona sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz periyodik olarak eğitimlerini alır ve çalıştıkları alandaki inovasyonlardan haberdar edilirler. Deneyimsiz personeller iş başı yapmadan önceki süreçte ekip başları ve supervisorlar tarafından ön eğitime tabi tutulurlar. Hizmet akışımız hizmet sunacağımız kurumların memnuniyet ve konforu önceliğimiz olarak sistemimize entegre edilmiştir.